Dla specjalisty

  1. Home
  2. Dla specjalisty

SPRAWDŹ KORZYŚCI

Sprawdź, dlaczego warto założyć konto na portalu TwojaOpieka.org i dołączyć do pierwszej polskiej bazy specjalistów z ochrony zdrowia! Rejestracja jest całkowicie darmowa, a w zamian zyskujesz dostęp do wielu narzędzi usprawniających kontakt z pacjentem i umawianie wizyt.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W BAZIE

 

Uczestnictwo w naszej bazie to szansa na wypromowanie swojej indywidualnej praktyki lub placówki wśród pacjentów, którzy aktywnie poszukują pomocy.

Stale rośnie liczba osób, dla których Internet jest pierwszym źródłem informacji - nawet w kwestii ochrony zdrowia i życia. Dotarcie do nich
z indywidualnym przekazem jest trudne
i stosunkowo drogie.

Natomiast dołączenie do naszej bazy jest darmowe i pozwala natychmiastowo zacząć promocję usług wśród pacjentów w swojej okolicy.

WYBIERAM

 

Po dołączeniu do naszej bazy dostajesz możliwość utworzenia pełnego profilu specjalisty. W kilka minut stworzysz atrakcyjną wizytówkę, która zawierać będzie wszystkie informacje niezbędne z punktu widzenia pacjenta.

Przewidzieliśmy m.in. takie elementy jak zdjęcie, opis praktyki, doświadczenie, miejsce świadczenia usług, a także spis usług wraz z kosztami.

W ten sposób w szybki sposób dostarczysz potencjalnym klientom komplet informacji i zachęcisz do skorzystania właśnie z Twoich usług.

WYBIERAM

 

 

Wszyscy specjaliści z naszej bazy mają możliwość umieszczenia na swoim profilu danych kontaktowych, pozwalających na bezpośredni kontakt z osobą prywatną, placówką medyczną lub domem opieki.

Pacjenci nie muszą wykonywać dodatkowych kroków i szukać kontaktu do specjalisty w innym miejscu, a my nie pobieramy żadnych opłat za umówioną wizytę.

W ten sposób wszystkie kontakty mogą odbywać się za pośrednictwem naszego portalu - szybko i bez prowizji.

WYBIERAM

 

 

Portal TwojaOpieka.org posiada zaangażowanych partnerów wśród wydawnictw, organizacji medycznych i firm szkoleniowych.

Prężnie działamy nad pozyskiwaniem kolejnych partnerstw i rozwojem serwisu.

Dołączając do bazy specjalistów, zyskasz m.in. zaproszenia i zniżki na płatne szkolenia czy konferencje organizowane przez Medyczna Sp. Z o.o. oraz pozostałych partnerów.

WYBIERAM

TERAZ KORZYSTASZ ZA DARMO

ZAREJESTRUJ SIĘ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Daj się znaleźć online. Nasi pacjenci szukają Twojej pomocy!