O nas

  1. Home
  2. O nas

NASZA HISTORIA

Cześć!

Na początku chcielibyśmy przywitać Cię na naszym portalu. Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą chcącym znaleźć sposób na łatwiejsze docieranie do pacjentów, czy osobą, która poszukuje tutaj pomocy. TwojaOpieka.org to przestrzeń, która ma za zadanie połączyć obie strony i wyraźnie skrócić drogę między poszukującymi a osobami pracującymi w ochronie zdrowia.

Skąd pomysł na taki portal?

https://twojaopieka.org/wp-content/uploads/2020/07/Grupa_3_mobile-775x653.png

Prawda jest taka, że portal stworzyliśmy we dwójkę.

Dwie osoby, które na co dzień pracują w szpitalu jako pielęgniarze. To właśnie dzięki tak bliskiemu kontaktowi z pacjentami wiemy, że wiele osób szuka sprawdzonej pomocy – czy to do opieki przy osobie starszej, czy przewlekle chorej. Tak naprawdę od zawsze dostawaliśmy dużo pytań o zaufane położne czy rehabilitantów, przy czym udzielanie odpowiedzi wcale nie było takie proste. W końcu nie znamy wszystkich osób pracujących w zawodzie i nie wiemy, na jakim poziomie świadczą swoje usługi.

W końcu zdecydowaliśmy, że w Polsce brakuje miejsca, w którym nasi koledzy i koleżanki po fachu mogliby zgłaszać chęć do pracy, a pacjenci byliby w stanie w łatwy sposób znaleźć odpowiednią osobę i polecić jej usługi dalej. Dlatego tworząc portal, postawiliśmy sobie jasny cel. Chcemy sprawić, żeby poprzez korzystanie z TwojejOpieki.org każdy poszukujący wiedział, że powierza zdrowie swoje lub swoich bliskich w zaufane ręce, a specjalista mógł pokazać swoją wiedzę, profesjonalizm i zaangażowanie.

Zapraszamy do założenia konta i korzystania z wszystkich możliwości portalu.