O nas

  1. Home
  2. O nas

JAK POWSTAŁA TWOJA OPIEKA?

Cześć!
Na początku chciałbym przywitać Cię na portalu TwojaOpieka.org. Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą chcącym znaleźć sposób na łatwiejsze docieranie do pacjentów, czy osobą, która poszukuje tutaj pomocy. Stworzony przeze mnie portal to przestrzeń, która ma za zadanie połączyć obie strony i wyraźnie skrócić drogę między poszukującymi a osobami pracującymi w ochronie zdrowia.

Skąd pomysł?

https://twojaopieka.org/wp-content/uploads/2020/11/Grupa_3_mobile-775x653.jpg

Prawda jest taka, że portal jest głównie moją inicjatywą i biorę na siebie jego rozwój.

Na co dzień pracuję w szpitalu jako pielęgniarz. To właśnie dzięki tak bliskiemu kontaktowi z pacjentem wiem, że wiele osób szuka sprawdzonej pomocy – czy to do opieki przy osobie starszej, czy przewlekle chorej. Tak naprawdę od zawsze dostawałem dużo pytań o zaufane położne czy rehabilitantów, przy czym udzielanie odpowiedzi wcale nie było takie proste. W końcu nie mogę znać wszystkich osób pracujących w zawodzie i nie wiem, na jakim poziomie świadczą swoje usługi.

W końcu zdecydowałem, że w Polsce brakuje miejsca, w którym moi koledzy i koleżanki po fachu mogliby zgłaszać chęć do pracy, a pacjenci byliby w stanie w łatwy sposób znaleźć odpowiednią osobę i polecić jej usługi dalej. Dlatego tworząc portal, postawiłem sobie jasny cel. Chcę sprawić, żeby poprzez korzystanie z TwojejOpieki.org każdy poszukujący wiedział, że powierza zdrowie swoje lub swoich bliskich w zaufane ręce. Natomiast specjalista mógł pokazać swoją wiedzę, profesjonalizm i zaangażowanie.

Zapraszam do założenia konta i korzystania z wszystkich możliwości portalu.