HomeDetox

HomeDetox
  • 178 odsłon

Więcej o HomeDetox

HomeDetox powstał z myślą o każdym kto potrzebuje szybkiego powrotu do formy, regeneracji, zastrzyku sił witalnych – ale w tym wszystkim nie ma czasu na półroczne oczekiwanie na efekty. Stworzyliśmy zestawy kroplowe dopasowane do różnych sytuacji, różnych potrzeb naszych Klientów.

Wszystkie nasze receptury potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenia zbierane w ramach działań szpitalnych, wyjazdowych Zespołów Ratownictwa Medycznego, praktyk w poradniach specjalistycznych, zabezpieczeń imprez masowych i festiwali – w tym tych największych.

Każdy Pacjent jest dla nas wyjątkowy – dlatego poza standardowymi zestawami wlewów witaminowych, regeneracyjnych czy odżywczych – mamy możliwość sporządzenia kroplówki na miarę Twoich potrzeb.

Jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę parametrów krwi w domu Pacjenta. Na podstawie przeprowadzonych badań wykonujemy zbilansowany wlew z odpowiednio dobraną ilością makro i mikro elementów. Pozwala to zoptymalizować zawartość naszych wlewów kroplowych do aktualnego zapotrzebowania organizmu. W znaczący sposób zmniejsza to ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, związanych z niewłaściwym dawkowaniem preparatów.

Mówię w językach:

Cennik usług

Domowe usługi pielęgniarskieod 70 zł

Iniekcje dożylne w domou od 100 zł

Iniekcje domięśniowe w domuod 70 zł

Podłączenie kroplówki w domuod 150 zł

Kroplówki witamionowe500 zł

Kroplówki wzmacniające odporność600 zł